Darbą pradeda Pakruojo sveikatos centro direktorius
Darbą naujose pareigose pradeda Pakruojo sveikatos centro direktorius! Nuo spalio 1 dienos šias pareigas, po laimėto konkurso pradeda eiti Agnius Karmonas. Sveikatos srityje A. Karmonas nėra naujokas – anksčiau jis ėjo Pakruojo pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas, o nuo šių metų vasario mėn. jis taip pat laikinai vadovavo Viešajai įstaigai Pakruojo ligoninė. Neabejojame, kad sukaupta patirtis, jaunatviškas veržlumas ir energija naujajam vadovui leis užtikrinti puikią sveikatos paslaugų kokybę ir prieinamumą Pakruojo rajone!
Linkime kuo didžiausios sėkmės!
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotrauka

