Darbą pradėjo naujoji Pašvitinio seniūnės pavaduotoja
Pašvitinio seniūnija sulaukė komandos papildymo! Šiandien pirmoji naujosios Pašvitinio seniūnijos seniūnės pavaduotojos Ingos Kuprienės darbo diena. Laimėjusi konkursą eiti šioms pareigoms naujoji specialistė atvyksta iš Joniškio, kuriame beveik 20 metų dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.
Naujoji seniūnės pavaduotoja yra baigusi ekonomikos bakalauro studijas, o šiuo metu tęsia savo studijų kelią Viešojo valdymo magistrantūros studijos Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.
Neabejojame, kad sukaupta didžiulė mokslo ir darbo patirtis prisidės prie sėkmingų darbo rezultatų.
Linkime sėkmės naujame gyvenimo etape!
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotrauka

