Į Vienybės aikštę atkeliavo Kalėdų eglė
Vienybės aikštėje šiandien atvežta ir pastatyta kalėdinė eglė, kuri puoš miestą ir džiugins gyventojus bei lankytojus gražiausių metų švenčių laikotarpiu!
Eglutę padovanojo rozalimiečiai Oksana ir Aurimas Michailovskij. Nuoširdžiai dėkojame!
Šventinis eglutės įžiebimas planuojamas gruodžio 5 d.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotrauka M. Ilgavičiūtės

