Išrinkta naujoji Pakruojo rajono savivaldybės Darbo taryba
Į pirmąjį posėdį rinkosi naujai išrinkta Pakruojo rajono savivaldybės Darbo taryba – Ginas Pocevičius, Solveiga Naglienė, Justina Gruodė, Raimonda Parfionovienė ir Sonata Narkevičienė. Posėdžio metu tarybos pirmininku išrinktas G. Pocevičius, sekretore – R. Parfionovienė. Naujoji Darbo taryba išrinkta 3 metų kadencijai.
Darbo taryba dalyvauja informavimo, konsultavimo ir kitose dalyvavimo procedūrose, kuriomis darbuotojai ir jų atstovai įtraukiami į darbdavio sprendimų priėmimą, teikia pasiūlymus darbdaviui dėl ekonominių, socialinių ir darbo klausimų, aktualių darbuotojams darbdavio sprendimų, darbo teisės normų įgyvendinimo. Darbo tarybos rinkimuose gali dalyvauti ir balso teisę turi visi bent trijų nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su darbdaviu turintys darbdavio darbuotojai.
Pakruojo rajono savivaldybės informacija

