Įvyko LR Susisiekimo ministerijos renginys „Laisvė judėti kiekvienam“
Prieš 3 metus, birželio 1 dieną, Pakruojo rajono savivaldybė drauge su dar 33 šalies savivaldybėmis, LR Susisiekimo ministerija ir jos įmonėmis, su negalią turinčiais žmonėmis dirbančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis pasirašė memorandumą dėl transporto priemonių pritaikymo individualių poreikių turintiems asmenims. Trečiadienį, siekiant pažymėti memorandumo aktualumą, Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijoje įvyko jau tradicija tapęs renginys „Laisvė judėti kiekvienam“, kuriame Seimo bei kitų institucijų ir susisiekimo sektoriaus įmonių atstovai dalinosi gerosiomis patirtimis bei apžvelgė transporto pritaikymo asmenims su negalia situaciją ir kylančius iššūkius Lietuvoje.
Vykusiame renginyje nuotoliniu būdu dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas. Renginio metu susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė pristatė svarbiausius praėjusių metų pokyčius, o socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Justina Jakštienė apžvelgė asmenų su negalia aktualijas socialinės apsaugos srityje. Renginio metu taip pat pristatyta ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ situacija bei papasakota kaip jie gerina teikiamas keleivių pervežimo paslaugas bei infrastruktūrą keleiviams su individualiais poreikiais. Susitikime taip pat aptarta, ką pavyko pasiekti per praėjusius 3 metus nuo memorandumo, dėl transporto priemonių pritaikymo individualių poreikių turintiems žmonėms, pasirašymo.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

