Įvyko pirmosios regionų krepšinio lygos varžybos Pakruojyje
Praėjusią savaitę Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos sporto salėje savo jėgas išbandė Pakruojo ir Palangos krepšinio komandos. Čia vyko pirmosios regionų krepšinio lygos B diviziono 2024-2025 metų sezono varžybos.
Naujojo sezono atidaryme sulaukta gausaus būrio krepšinio sirgalių. Į atidarymo šventę taip pat atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, Regionų krepšinio lygos prezidentas Vidas Butkus, Pakruojo rajono sporto centro direktorė Aušra Dvelienė. Varžybų sezono atidarymo metu meras S. Margis pasveikino visus susirinkusius bei palinkėjo saugaus bei pergalingo sezono Pakruojo rajono sporto centro krepšinio komandai „Pakruojo SC – Lygumų ŽŪB“.
Pirmosios, namuose vykusios varžybos buvo sėkmingos – „Pakruojo SC – Lygumų ŽŪB“ komanda namuose sutriuškino Palangos sporto centro komandą rezultatu 103:60. Nuoširdžiai sveikiname krepšininkus bei jų trenerį Ovidijų Andrijauską su puikiai prasidėjusiu naujuoju krepšinio sezonu!
Kitos rungtynės įvyks jau šį penktadienį – Pakruojo „Pakruojo SC – Lygumų ŽŪB“ komanda žais Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centre, kur susitiks su „Gargždų Gargždai-SC“ krepšininkais.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotraukos

