Įvyko tituliniai Šv. Jono Krikštytojo atlaidai
Praėjusį ilgąjį savaitgalį Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje įvyko tituliniai Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Mišias aukojo buvęs ilgametis Kauno kunigų seminarijos rektorius mons. teol. lic. kunigas Aurelijus Žukauskas.
Į tradicinius atlaidus susirinko parapijiečiai iš Pakruojo ir aplinkinių gyvenviečių. Šv. Mišiose taip pat dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipksytė, Pakruojo seniūnijos seniūnas Svajūnas Miknevičius, Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai.
Pasibaigus Šv. Mišioms susirinkusius svečius Pakruojo Dekanas Remigijus Čekavičius pakvietė į agapę – pasivaišinti ką tik keptomis dešrelėmis, atsigaivinti gira bei drauge pabendrauti šalia bažnyčios esančiuose parapijos namuose.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Pakruojo parapijos archyvo nuotraukos

