*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Įvyko tradicinis moterų sambūris Pamūšyje

Įvyko tradicinis moterų sambūris Pamūšyje

„Šiandien Pamūšis gali save vadinti grožio sostine!“ – tokiais sveikinimo žodžiais susirinkusias Pakruojo rajono moteris sutiko Lietuvos Respublikos Seimo narys Liudas Jonaitis, kartu su Pakruojo rajono savivaldybės meru Sauliumi Margiu, vicemeru Virginijumi Kacilevičiumi, savivaldybės tarybos nariais Robertu Ašmanavičiumi, Juozu Pupiniu, Gediminu Macijausku atvykę į  tradicinį pavasarinį moterų sambūrį. Renginyje dalyvavę Pakruojo rajono savivaldybės vadovai atvyko ne tuščiomis – Kovo 8-osios, Tarptautinės moters dienos proga jie apdovanojo moteris tulpių žiedais. Meras S. Margis dėkojo moterims, kad net ir sunkiausiomis akimirkomis jos visada būna šalia mūsų – vyrų. Pamūšio kultūros namų salėje, kaip juokavo renginio organizatorė, tarybos narė Asta Jasiūnienė, šventėme net tris šventes: Tarptautinę moters dieną, artėjančią Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir taip pat pirmą kart 1009 metais paminėtą Lietuvos vardą.

Į šventę sugužėjo gausus būrys moterų. Renginyje dalyvavo Linkuvos, Pakruojo, Balsių, Dvariškių, Lygumų, Pamūšio, Pašvitinio, Draudelių, Mikniūnų ir Triškonių moterų klubai. Susirinkusius smagiomis polkomis džiugino Pakruojo kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Čvieks“.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Katiliaus nuotraukos