Japonijos delegacija lankėsi Pakruojyje
Gegužės 9-10 d. Pakruojyje lankėsi delegacija iš Japonijos. Ketvirtadienį svečiai dalyvavo Pakruojo įkūrimo datai pažymėti skirta skulptūros atidengimo renginyje. Jo metu visus pasveikino ir simbolinę juostelę taip pat kirpo buvęs Japonijos ambasadorius Lietuvoje, Pakruojo krašto garbės ambasadorius Toyoei Shigeeda. Meninę programą padovanojo kartu su delegacija atvykusios „Otowa-ryu“ tradicinio japonų šokio mokyklos vadovė Yusumire Otowa ir mokytoja Koho Otowa (Japonija).
Penktadienį vykusio susitikimo metu Savivaldybėje su svečiais susitiko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius margis, vicemerė Simona Lipskytė ir administracijos direktorius Mindaugas Veliulis. Svečiai pasidalino vizito įspūdžiais, jiems pristatyti vykstantys renginiai, pasikalbėta apie ateities planus, pasikeista simbolinėmis dovanomis.
Vizito metu svečiai apsilankė Pakruojyje pasodintame Sakurų sode. Delegacija apžiūrėjo Pakruojo dvarą, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginę, Pakruojo spaustuvę ir Pakruojo sinagogą.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos P. Macevičienės, M. Ilgavičiūtės

