Jubiliejaus proga pasveikintas Guostagalio seniūnijos seniūnas
Tris kart valio, valio valio! Šiandien nuoširdžiausi linkėjimai ir padėkos žodžiai skambėjo Guostagalio seniūnijoje. Balandžio 10 dieną, gražų jubiliejų šventė Guostagalio seniūnijos seniūnas Jonas Jocius. Pasveikinti šios šventės proga nuo pat ryto čia skubėjo draugai, artimieji bei kolegos.
Šventės proga seniūną J. Jocių pasveikinti atvyko ir Pakruojo rajono savivaldybės vadovai – vicemeras Virginijus Kacilevičius ir savivaldybės administracijos direktorė Aušra Dvelienė. Rajono vadovai perdavė nuoširdžius mero Sauliaus Margio linkėjimus, padėkojo už ilgametį, nuoširdų ir atsakingą darbą bei palinkėjo neišsenkančio sveikatos ir puikios nuotaikos.
Dar kartą nuoširdžiai sveikiname gražaus jubiliejaus proga!
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
L. Katiliaus nuotraukos

