Kakavos degustacija Stačiūnuose
Spalis - pagyvenusių žmonių mėnuo. Su paukščiais, ilgėjančiais vakarais, krintančiais įvairiaspalviais medžių lapais įpusėjo ruduo. Ta proga, spalio 3 d. (ketvirtadienį) Stačiūnų daugiafunkciame centre vyko šventinė kakavos edukacija-degustacija, skirta pagyvenusiems žmonėms.
Edukaciją pravedė ir kakavos gėrimo paslaptis atskleidė Raimonda.
Smagus nuo „Nostalgijos" dainų, kvapnus nuo garuojančios kakavos ir jaukus nuo jūsų, mieli senjorai, sklindančios šilumos kupinas vakaras neprailgo.
Linkime jums sveikatos, šiltų prisiminimų, artimųjų dėmesio ir meilės.
Renginio organizatoriai: Stačiūnų daugiafunkcis centras ir biblioteka.
Kristina Mačiūnienė

