Kelmėje apžiūrėta atnaujinta nuotekų valykla
Liepos 25 d. Kelmės rajone atidaryta nauja nuotekų valykla, kuri įrengta įgyvendinant projektą. Kelmės rajono savivaldybės kvietimu pasveikinti su įgyvendintu projektu ir apžiūrėti infrastruktūros nuvyko Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, vyriausioji specialistė (ekologė) Austina Kuncevičienė, UAB „Pakruojo vandentiekis“ direktorius Dainius Jurgaitis ir direktoriaus pavaduotoja Laima Bernotienė.
Projektas apėmė 6,2 km vandens ir nuotekų inžinerinių tinklų įrengimą Kelmės mieste. Moderni ir automatizuota nuotekų valymo įranga užtikrina aukščiausius valymo standartus, leidžiančius efektyviai tvarkyti nuotekas ir užtikrinti tolimesnę miesto ir rajono plėtrą.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos Kelmės rajono savivaldybės

