Kultūros mugė – Pakruojo kultūros centras pradėjo naują kūrybinį sezoną
Spalio 4 dieną Pakruojo kultūros centras surengė išskirtinį renginį – „Kultūros mugę“, vykusią Pakruojo turgelio erdvėje. Kiekviename „namelyje“ (turgelio prekybos vietoje) įsikūrė kultūros centro kolektyvai, kurie savo kūrybiškumą atskleidė pasirodymais bei papuoštomis erdvėmis. Vienas renginio akcentų – mėgėjų teatro „Dramkė“ (vad. Romanas Dudnikas) suvaidintas „Auksinės varpos“ radijo taškas, iš kurio sklido įvairios laidos bei „naujienų“ pranešimai.
Kultūros sezono atidarymo proga pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narės Ilona Gelažnikienė ir Erika Kižienė, meras Saulius Margis, vicemeras Virginijus Kacilevičius, administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė, Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius, dekanas Remigijus Čekavičius, Pasvalio rajono tarybos narys Igoris Malinauskas. Renginyje dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė, administracijos direktorius Mindaugas Veliulis. Kūrybinio sezono pradžia pasidžiaugė Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė.
Improvizuotoje scenoje šokio ir muzikos iki teatro pasirodymus demonstravo Pakruojo kultūros centro kolektyvai – mišrus choras (vad. Jūratė Skorupskienė), folkloro ansamblis „Verdenė“, vaikų etnostudija (vad. Ramunė Petraitienė), jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras „Viestartas“ (vad. Audrius Jezdauskas), šokių kolektyvas „Reketys“ (vad. Sigutė Malinauskienė), mišrus pagyvenusių žmonių vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“, (vad. Egidijus Šlapikas), suaugusiųjų dailės studija (vad. Laimutė Veličkienė), Pamūšio skyriaus vokalinis ansamblis „Radasta“ (vad. Regina Šopienė)Lygumų skyriaus dainuojamosios poezijos studija „Gitaros vakaras” (vad. Sigitas Kivilis). Renginio erdvę puošė kitų kolektyvų dekoruoti nameliai.
Renginio vedėjas Pakruojo kultūros centro režisierius Romanas Dudnikas.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės, L. Katiliaus

