Kviečiame į Tūkstantmečio mokyklų projekto renginį „Tęsiu. Veikiu. Dalinuosi“
Pakruojo rajono mokyklos įgyvendina Tūkstantmečio mokyklų projektą, 2025 metais projektas baigiasi. Kas padaryta ir kokie iššūkiai dar laukia? Sustiprinti profesinius ryšius, kurti palaikančią aplinką, keistis idėjomis gausus būrys pedagogų rinksis 2025 m. sausio 3 dieną 10 val. Pakruojo ,,Žemynos" progimnazijoje.
Kviečiu visus, kam rūpi pokyčiai švietime prisijungti prie refleksinio renginio ,kurį organizuoja švietimo centro komanda
Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė
Rima Juozapavičienė

