Kviečiame žiūrėti LRT reportažą apie GPM dalies pokyčius
Nuo 2025-ųjų GPM mokesčio dalies gyventojai nebegalės skirti biudžetinėms įstaigoms. Tikimasi, kad pokytis atneš teigiamų pokyčių nevyriausybinėms organizacijoms – joms pavyks susirinkti didesnę GMP lėšų dalį. Pakruojo rajone tokių organizacijų veikia apie 80 – šioms organizacijoms lėšos reikalingos patalpų išlaikymui, įvairių veiklų ir iniciatyvų įgyvendinimui.
LRT eteryje pokyčius apie GMP mokestį komentavo Pakruojo bendruomenės „Malūnas“ pirmininkė Laimutė Zajarskienė ir Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
LRT stop kadras

