*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Linksmučių pušynėlyje vakarą leido Pakruojo nevyriausybinės organizacijos

Linksmučių pušynėlyje vakarą leido Pakruojo nevyriausybinės organizacijos

Pakruojo nevyriausybinės organizacijos moka tikrai smagiai leisti laiką ir linksmintis. Linksmučių pušynėlyje penktadienio vakarą nuotaikingai leidžia susirinkę įvairių Pakruojo organizacijų nariai.

„NVO vakarėlis“ – taip nuotaikingai pavadintas renginys, kuriame susirinko Pakruojo miesto bendruomenė „Malūnas“, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Pakruojo skyriaus nariai, Pakruojo gėlininkų klubo nariai ir Pakruojo pagyvenusių žmonių asociacijos nariai. Pasveikinti susirinkusių nevyriausybinių organizacijų atstovų atvyko šią sritį kuruojanti Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė, Pakruojo seniūnijos seniūnas Svajūnas Miknevičius, savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gitana Udrytė – Šichovcova. Vicemerė S. Lipskytė sveikindama dėkojo organizacijų nariams už jų neišsenkančią energiją, nuoširdumą bei norą veikti ir palinkėjo toliau išlikti linksmiems bei visada mokėti smagiai praleisti laiką.

Susirinkusius organizacijų narius trankiais polkos garsais linksmino liaudiškos muzikos kapela „Linksmieji kaimynėliai“ (vad. N. Žiaunienė), o melodingas dainas kartu su visais susirinkusiais atliko mišrus pagyvenusių žmonių vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“ (vad. E. Šlapikas).

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

L. Katiliaus nuotraukos