LR Seime įvyko jubiliejinės Kovo 11-osios minėjimo renginiai
Šių metų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena yra jubiliejinė – sukako 35 metai, kai gyvename laisvoje ir nepriklausomoje valstybėje. Šia proga šalyje vyko minėjimo renginiai, išskirtiniai minėjimai vyko Lietuvos Respublikos (LR) Seime, kur dalyvavo ir Pakruojo rajono savivaldybės atstovai.
Kovo 10 dieną, minėjimo išvakarėse, LR Seime įvyko gėlių, skirtų padėti ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų kapų, perdavimo ceremonija. Puokštę, skirtą mūsų kraštiečiui, Signatarui Algirdui Ražauskui parvežė Rozalimo seniūnijos seniūno pavaduotoja Rasa Petravičienė, Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivėS Andrėja Buteikyte ir Liepa Čiuladaite.
Kovo 11-ąją LR Seime įvyko simbolinių „Signatarų trispalvių“ įteikimo 60-iai jaunuolių ceremonija. Sveikinimo žodį tarus LR Prezidentui Gitanui Nausėdai, trispalvės įteiktos savivaldybių deleguotiems atstovams. Pakruojo rajono savivaldybei atstovavo Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos moksleivė Gustė Mitkaitė ir gimnazijos direktorė Asta Valuntienė. Iškilmingo renginio metu vyko Valstybės Nepriklausomybės stipendijos įteikimas, renginio dalyvius sveikino kiti garbūs šalies asmenys.
LR Seime apsilankiusias Pakruojo rajono savivaldybės atstoves priėmė ir pasveikino LR Seimo narė Ilona Gelažnikienė.
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
LR Seimo archyvo nuotraukos

