Mažieji buvo kviečiami į vaikų miestą
Nors nuo šių metų vaikų gynimo diena minima gegužės 17 d. birželio pradžioje mažieji su tėveliais buvo tradiciškai kviečiami į vaikams skirtą renginį. Pakruojo Vienybės aikštėje, tapusia „Vaikų miestu“ koncertavo Pakruojo lopšelių-darželių „Vyturėlis“ ir „Saulutė‘ auklėtiniai bei Pakruojo kultūros centro mergaičių vokalinis ansamblis „Šypsenėlės“ (vad. Arina Janeliūnienė). Renginyje apsilankė Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė.
Mažuosius džiugino nuotaikingi personažai, pramogas ant batutų vaikams dovanojo Pakruojo rajono savivaldybė, gaiviaisiais gėrimais vaišino Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centras, su įvairiomis pramogomis laukė Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės biuras, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras, Pakruojo Juozo Pakalnio menų mokyklos Atviras Jaunimo centras.
Renginys suorganizuotas įgyvendinant Pakruojo rajono savivaldybės šeimos stiprinimo programą.
Renginio metu vyko Pakruojo LIONS klubo suorganizuota cukrinio diabeto prevencinė akcija.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos V. Pėželio

