Medikų dienos proga Pakruojo rajono savivaldybės ženklu apdovanoti gydytojai
Sutikime – kiekvieno iš mūsų pats brangiausias turtas yra sveikata. Minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną gausi Pakruojo sveikatos centro medikų komanda sukūrė nuostabią šventę Pakruojo dvare.
Pasveikinti visą medicinos bendruomenę bei padėkoti už nuoširdų ir profesionalų darbą saugant kiekvieno iš mūsų sveikatą ir gyvybę atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerai Simona Lipskytė ir Virginijus Kacilevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Liudas Jonaitis, LR Seimo nario Antano Matulo padėjėja Erika Kižienė, Pakruojo rajono savivaldybės gydytoja Vilma Žuvininkienė. Savaitgalį vykusio renginio metu už ilgametį ir nuoširdų darbą, pasiaukojimą ir rūpestį pacientais meras S. Margis, drauge su (laikinai einančiu pareigas) Pakruojo sveikatos centro direktoriumi Agniu Karmonu, padėkas įteikė VšĮ Pakruojo ligoninės darbuotojams: Laimai Masalskienei, Nijolei Puidokienei, Irenai Valentinienei, Jovitai Zalunskienei, Ritai Steikūnienei, Imilijai Židonienei ir Ritai Poškienei. Meras S. Margis džiaugėsi, kad Pakruojo rajono medikų bendruomenė yra itin stipri, o jų nuoširdų, atsakingą darbą įrodo puikūs veiklos rezultatai.
Be to, už viso gyvenimo nuopelnus sveikatos apsaugos srityje, ilgametį nuoširdų darbą, pasiaukojimą mediko profesijai, profesionalumą ir nuoširdų rūpestį žmonių sveikata Pakruojo rajono savivaldybės padėkos ženklu apdovanoti net 2 gydytojai – Rasutė Anušauskienė ir Povilas Karvelis. Sveikinimo žodžius taręs meras S. Margis neabejojo, jog šių specialistų indėlis į mūsų bendruomenę, nuoširdi pagalba ir profesionalumas yra verti didžiulės pagarbos bei padėkos.
Renginyje nedalyvavę Pakruojo rajono savivaldybės padėkos ženklu nominuoti gydytojai šiandien buvo aplankyti Pakruojo sveikatos centre. Drauge su įstaigos vadovu Agniu Karmonu, meras Saulius Margis ir vicemeras Virginijus Kacilevičius aplankė gydytojus Rasutę Anušauskienę ir Povilą Karvelį. Sveikindamas meras atkreipė dėmesį, jog simboliška, kad gydytojus sveikiname jų darbe – tai dar kartą įrodo jų svarbą, profesionalų ir atsakingą darbą. Džiaugiamės ir didžiuojamės už jų begalinį atsidavimą savo profesijai.
Pakruojo rajono savivaldybės padėkos ženklo apdovanojimas teikiamas nuo 2011 metų, o viso apdovanoti net 36 Pakruojo kraštui nusipelnę gyventojai.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotraukos

