Miestų vietos veiklos grupių prezidente išrinkta pakruojietė Vaida Šeižė
Gruodžio pradžioje įvykus Miesto vietos veiklos grupių tinklo susirinkimui, išrinkta nauja Miestų vietos veiklos grupių prezidentė. Ja tapo Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė, Pakruojo rajono tarybos narė Vaida Šeižė. Naujoji prezidentė buvo viena iš minėto tinklo iniciatorių ir steigėjų. Praėjus kuriam laikui ir pasisėmus patirties, V. Šeižei kolegos patikėjo tinklo vadovės pareigas.
Miestų vietos veiklos grupių tinklas – 36 miesto vietos veiklos grupes vienijanti organizacija. Tinklas aktyviai atstovauja miestų VVG interesus, teikia siūlymus, įžvalgas bei klausimus dirbant su Vidaus reikalų ministerija ir Centrine projektų valdymo agentūra. Organizacija aktyviai bendrauja su vietos veiklos grupių atstovais bei teikia įvairią pagalbą, dalinasi praktiniais patarimais ir patirtimi.
Nuoširdžiai sveikiname naująją Miestų vietos veiklos grupių tinklo vadovę Vaidą Šeižę.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotrauka

