*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Mikoliškio kaimo bendruomenė paminėjo 20-mečio jubiliejų

Mikoliškio kaimo bendruomenė paminėjo 20-mečio jubiliejų

Gegužės 20 d. Mikoliškio kaimo bendruomenė paminėjo 20-mečio jubiliejų. Per du dešimtmečius bendruomenė įgyvendino daug projektų, antram gyvenimui prikėlė išpuoselėtus bendruomenės namus, įkūrė bendruomeninį verslą, sukūrė daug gražių kampelių gyvenvietėje. Žinoma, susirado ir daug draugų!

Šventėje dalyvavo ir sveikinimus bendruomenės nariams išsakė atvykęs Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė. Meras Mikoliškio kaimo bendruomenės ilgamečiam pirmininkui Jonui Januliui įteikė padėką už sąžiningą veiklą ir iniciatyvumą.

Ne tuščiomis atvyko ir LR Seimo narys Antanas Matulas su padėjėja, Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nare Erika Kižiene. Seimo nario dėka prie bendruomenės plevėsuos trispalvė, o aktyviausi bendruomenės nariai apdovanoti Seimo padėkomis. Seimo padėkas perdavė ir LR Seimo narys Liudas Jonaitis. Susirinkusius sveikino ir už bendrystę dėkojo Žeimelio seniūnė Vitalija Dobrovolskienė.

Keičiantis sveikinimams ir muzikiniams intarpams, svečiai kviesti vaišintis bendruomenės gaspadinių, bendruomeninio verslo „Spirgė“ gamintu maistu, gėrėtasi šventiškai papuošta aplinka. Vėliau sveikinimų kolegoms taip pat negailėjo Žeimelio bendruomenes ir senjorų klubo, Sigutėnų, Degesių, Bardiškių, Grikpėdžių, Noreikių bendruomenių pirmininkai ir atstovai.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos S. Lipskytės