Padėkota kadenciją baigusiems LR Seimo nariams Antanui Matului ir Liudui Jonaičiui
Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis bei vicemerai Simona Lipskytė ir Virginijus Kacilevičius susitiko su kadenciją baigusiais LR Seimo nariais Antanu Matulu ir Liudu Jonaičiu.
Meras S. Margis Seimo nariams įteikė padėkas už atsakingai vykdytas Seimo nario pareigas ir konstruktyvų bendradarbiavimą su Pakruojo rajono savivaldybe sprendžiant rajono gyventojams aktualius klausimus.
Seimo nariai taip pat padėkojo Savivaldybės vadovams už nuoširdų bendravimą. A Matulas pažymėjo, kad toks bendradarbiavimas buvo pavyzdinis ir kartu pavyko išspręsti daug svarbių problemų. Kadenciją baigę Seimo nariai, trumpai pailsėję, žada imtis naujų veiklų.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotrauka M. Ilgavičiūtės

