Pakruojo gatvėse vėl skambės muzika!
Gegužės 18 d. kviečiame visus švęsti GATVĖS MUZIKOS DIENĄ*! Muzikuos visi – jauni ir seni, solistai ir grupės.
10.00 val. gros:
- Nepriklausomybės skverelyje liaudiškos muzikos kapela „Šaltinėlis“ (vad. Z. Andrejevienė).
- Prie Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos – Žeimelio kapela (vad. S. Zuokas).
- Prie knygyno – Triškonių kaimo saviveiklininkai.
12.00 val. pasirodys:
- Prie parduotuvės „Kanrugė“ (Vytauto Didžiojo g. 32, Pakruojis) – atlikėja Loreta.
- Prie kavinės „Karčema“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 44) – Pakruojo kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Čvieks“ (vad. E. Šlapikas).
- Nepriklausomybės skverelyje – Pakruojo kultūros centro Balsių skyriaus kapela „Linksmieji kaimynai“ (vad. N. Žiaunienė).
13.00 val. muzikuos:
- Prie parduotuvės „Kanrugė“ (Vytauto Didžiojo g. 32, Pakruojis) Pakruojo kultūros centro jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras „Viestartas“ (vad. V. Lukošiūnas).
*Gatvės muzikos diena – tai nuo 2007 m. gegužės mėnesį vykstanti muzikos šventė. Kasmet, atlikėjai išeina į gatves ir savo muzika pripildo miestų gatves, skverus ir parkus. Groti gali kiekvienas – muzikos profesionalas, mėgėjas ar vos pradėjęs groti.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

