Pakruojo parke nuskambėjo Joninių šventė
Trumpiausios metų nakties išvakarėse Pakruojo miesto parke nuaidėjo Joninės! Paparčio žiedo beieškant miesto gyventojai ir svečiai buvo kviečiami pasiklausyti koncertų, aplankyti šventinę mugę bei sušilti prie Joninių laužo. Šventėje dalyvavo ir susirinkusius pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, Pakruojo seniūnijos seniūnas Svajūnas Miknevičius, Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė.
Šventinę nuotaiką parko estradoje kūrė Pakruojo kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų koncertas, o vakaro programą tęsė grupė „Popsas“, Donatas Šimkus-Dūmas ir Eglė Jakštytė-Eley. Vakaro pabaigoje susirinkusiuosius šokti pakvietė DJ Arnas. Renginį organizavo Pakruojo kultūros centras, Pakruojo seniūnija ir MB „LB grupė“.
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
P. L. Stalionio nuotraukos

