Pakruojo rajono savivaldybėje atnaujinamas šildymo sezonas
Nors prasidėjęs pavasaris ir džiugino šiltomis bei saulėtomis dienomis, tačiau paskutinės dienos šiluma nelepino. Pasikeitus orams šiandien, Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis reaguodamas į susiklosčiusia situaciją pasirašė potvarkį dėl šildymo atnaujinimo. Antroje dienos pusėje Jūsų radiatoriai jau turėtų pradėti šilti. Nesušalkite!
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

