Pakruojo spaustuvėje atidaryta paroda „Po angelo sparnu“
Lapkričio 29 d. Pakruojo spaustuvėje Advento išvakarėse atidaryta jau tradicine tapusi paroda „Po angelo sparnu“. Atidarymo proga, parodoje dalyvavo LR Seimo narės Ilona Gelažnikienė ir Rima Baškienė, Pakruojo rajono savivaldybės vicemeras Virginijus Kacilevičius, kuris padovanojo ir keletą dainų tautodailininkus, Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė.
Parodoje taip pat eksponuojami ir Pakruojo krašto garbės piliečio Sauliaus Lampicko darbai.
Parodoje eksponuojami meno kūrėjų darbai iš Alytaus, Kuršėnų, Radviliškio ir Pakruojo, o parodą apžiūrėti galėsite iki gruodžio 20 d. darbo dienomis nuo 11.00 val. iki 16.00 val.
Parengta pagal Pakruojo kultūros centro informaciją
Nuotraukos Ž. Macevičiaus

