*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Pakruojyje įžiebta Kalėdų eglė

Pakruojyje įžiebta Kalėdų eglė

Pakruojo miesto Vienybės aikštė nušvito įvairiausiomis spalvomis. Gruodžio 7 dieną buvo įžiebta kalėdinė miesto eglė, kurią šiais metais padovanojo pakruojiečiai Stanislovas ir Ona Kairiai.

Šalia tikros ir jaukios miesto eglės taip pat įsikūrė jau tradicija tapusi eglučių alėja. Dešimtis mažųjų eglučių papuošė ir sukūrė įvairios organizacijos ir kolektyvai. Šventiniame eglės įžiebimo renginyje visus susirinkusius pasveikinti atvyko Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, seniūnas Svajūnas Miknevičius, savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis. Vadovai visiems linkėjo jaukaus ir magiško švenčių laukimo, advento metu daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems, kad visada lydėtų išmintis, džiaugsmas ir sėkmė.

Šventinio vakaro metu mažuosius lankytojus aplankė Kalėdų senelis ir Snieguolė, džiugino kalėdinis traukinukas bei įvairūs animatoriai. Muzikinius kūrinius žiūrovams skyrė vaikinų grupė „LOTUS“, o vakaro metu vykęs ugnies ir pirotechnikos šou nustebino išskirtiniu pasirodymu.

Tikimės, kad kalėdinė nuotaika ir dvasia aplankė kiekvieno širdis, o švenčių laukimas tapo jaukus ir magiškas. Kviečiame visus, nuo pirmadienio, gruodžio 11 d., apsilankyti Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje, kur įsikurs Kalėdų senelio rezidencija bei nepraleisti daugybės kitų renginių ir koncertų visą šventinį laikotarpį!

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

Nuotraukos V. Pėželio