Pakruojyje lankėsi LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė
Šią savaitę Pakruojo rajono savivaldybėje lankėsi garbingi svečiai. Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė ir Pakruojo rajono sporto centro direktorė Aušra Dvelienė susitiko su Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto Prezidente Daina Gudzinevičiūte ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentu Dariumi Šaluga.
Šventinėje Pakruojo rajono sporto centro atidarymo ceremonijoje dalyvavę svečiai pirmiausia nusprendė užsukti į Pakruojo rajono savivaldybę. Olimpinei čempionei D. Gudzinevičiūtei Pakruojis nėra svetimas kraštas – jos mama kilusi iš mūsų rajono, todėl, kaip teigė D. Gudzinevičiūtė, čia ji jautėsi tarsi namuose. Susitikimo metu buvo aptarti tolimesnio bendradarbiavimo, sporto skatinimo ir renginių klausimai Pakruojo rajone.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotrauka

