Pakruojyje nuaidėjo Užgavėnių šventė
Žiema, žiema, bėk iš kiemo! Kovo 4-ą dieną Pakruojo gatvėse buvo gausu įvairių nuotaikingų Užgavėnių šventės persirengėlių, kurie kartu kvietė greičiau ateiti pavasarį.
Pakruojo miesto Vienybės aikštėje susitikę persirengėliai nuotaikingai žygiavo į Nepriklausomybės skverelį, kuriame susirinko gausus pakruojiečių būrys. Kaip ir pridera šiai šventei vyko Kanapinio ir Lašininio kova, o jiems padėjo mažieji Pakruojo krašto gyventojai. Šventės dalyvius puošė šypsena paaiškėjus, kad pavasaris jau visai čia pat – kovą laimėjo kanapinis. Skambant muzikai susirinkusieji šoko aplink laužą bei degino Morę, o po to vaišinosi karšta koše.
Renginį organizavo Pakruojo kultūros centras, o šventę vedė minėtos įstaigos direktorė Arina Janeliūnienė.
Pakruojo rajono savivaldybės informacija
Katiliaus nuotraukos

