*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Pakruojyje nuvilnijo „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Pakruojyje nuvilnijo „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Balandžio 21 d. Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimu rajono ugdymo įstaigų auklėtiniai ir mokiniai susirinko į Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

Susirinkusius darželių ugdytinius, auklėtojus, moksleivius, mokytojus ir ugdymo staigų bendruomenių atstovus pasveikino meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė, kurie pasidžiaugė dalyvių gausa ir aktyvumu bei palinkėjo puikios mankštos.

Gerąja patirtimi su susirinkusiais pasidalino Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ir „Žemynos“ progimnazijos atstovai. Visiems dalyviams įteiktos padėkos. Sveikatą stiprinančių šalies mokyklų renginys Lietuvoje organizuojamas jau 30 kartą, o rajono ugdymo įstaigos yra ne tik įsitraukę į šį nacionalinį tinklą, tačiau yra ir aktyvūs sveikatos stiprinimo dalyviai.

Pakruojo kultūros centro prieigose vaikus džiugino linksmi personažai, kurie padėjo trenerei Dianai Kozlovienei pravesti nuotaikingą mankštą.

Renginį vedė Pakruojo rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Laima Miežienė.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės