Paminėta Buhalterių diena
Kasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena, skirta pagerbti žmones, pasirinkusius nelengvą, bet prasmingą buhalterio profesiją.
Buhalterius profesinės šventės proga pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė ir administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, kurie padėkojo už nelengvą, daug atidumo ir kruopštumo reikalaujantį darbą.
Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje susirinkusiems buhalteriams buvo pristatyta erdvė, darbuotojai galėjo apžiūrėti veikiančią parodą ir atnaujintą ekspoziciją.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės

