*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena

„Minėdami istorinę dieną turime galimybę žvelgti į valstybės nueitą kelią, prisiminti išmoktas pamokas ir su pasididžiavimu kurti mūsų šalies ateitį“, - sveikindamas susirinkusius Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo dalyvius kalbėjo Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis. Šiandien, ypatingos visai tautai dienos proga šalyje vyko minėjimo renginiai. Diena Pakruojyje prasidėjo skambant Lietuvos Respublikos himnui ir iškilmingai pakeliant Lietuvos valstybės vėliavą Vienybės aikštėje. Susirinkusiems minėjimo dalyviams 1918 metų istorijos įvykius priminė Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė, Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 607 pėstininkų kuopa paleido pagarbos salves.

Vasario 16-osios renginyje dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai, LR Seimo narės Ilonos Gelažnikienės padėjėja Erika Junevičienė, vicemerė Simona Lipskytė, Pakruojo seniūnijos seniūnas Svajūnas Miknevičius, Pakruojo rajono savivaldybės garbės piliečiai.

Po iškilmingo vėliavos pakėlimo bei sveikinimų, minėjimo dalyviai pasipuošę trispalvėmis drauge žygiavo į Pakruojo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią. Pakruojo Dekanas Remigijus Čekavičius, aukodamas Šv. Mišias dėkojo susirinkusiems kartu švęsti visai šaliai ypatingai svarbios datos. Po Šv. Mišių susirinkusieji klausėsi koncerto: muzikos garsais džiugino akordeonistė Skaistė Poškutė, dainininkas Aurelijus Kulbeckas ir Pakruojo Kultūros centro skyriaus moterų choras „Gaudulė“ (vad. Jūratė Skorupskienė). Minėjimą organizavo Pakruojo kultūros centras. Renginį vedė Birutė Černikienė.

Pakruojo rajono savivaldybės informacija

L.Katiliaus nuotraukos