Pareigas eiti pradėjo naujas UAB „Pakruojo vandentiekis“ direktorius
Šiandien prie UAB „Pakruojo vandentiekis“ vairo stojo naujasis įmonės vadovas. Laimėjus konkursą, bendrovės direktoriaus pareigas eiti pradėjo Dainius Jurgaitis. Minėtoje įmonėje D. Jurgaitis nėra naujokas - jis jau 13 metų dirba „Pakruojo vandentiekis“ projektų vadovų. D. Jurgaitis yra įgijęs aukštąjį eksporto inžinerijos išsilavinimą Kauno technologijos universitete. Kalbėdamas apie ateitį, direktorius užtikrins sklandžią tolesnę įmonės veiklą bei planuoja toliau laipsniškai diegti inovatyvius sprendimus. Linkime kuo didžiausios sėkmės naujose pareigose!
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Katiliaus nuotrauka

