Pasirašyta tęstinio projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ 2024 metų sutartis
Biržų pilies arsenalo salėje pasirašyta tarptautinio projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ 2024 metų bendradarbiavimo sutartis tarp Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio ir Bauskės savivaldybių. Pasirašymo sutarties renginyje dalyvavo savivaldybių merai, vicemerai, turizmo centrų vadovai ir specialistai. Projektu siekiama skatinti gyventojus keliauti ir pažinti turistinius objektus bei naudotis paslaugomis, skatinti verslo veiklos ir turizmo plėtrą, organizuoti bendrą akciją partnerių teritorijose.
Į Biržuose vykusį sutarties pasirašymą vyko meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, mero patarėjas Linas Katilius, Pakruojo verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Sonata Falkauskaitė-Baltakienė ir turizmo vadybininkė Rūta Kukienė.
Šių metų turizmo projekto idėjos – skatinti aktyvų turizmą, keliavimą su vaikais, šeimų pramogų plėtimas. Kiekviena projekte dalyvaujanti savivaldybė projektui siūlė objektus pagal 5 temas: gamtos objektai, muziejai, pramogos, apgyvendinimas, maitinimas. Projekto veiklose numatyta informacinio leidinio su visų savivaldybių atrinktais objektais ir žemėlapio leidyba, viešinimas, tinklaraštininkų paslaugų įsigijimas, reklama projekto oficialiose socialinėse medijose, reklama periodinėse radijo transliacijose, suvenyrų gamyba projekto dalyviams.
Projektas bus įgyvendinamas gegužės 1 d. – gruodžio 30 d. ir vyks jau 8 sezoną. Informaciją apie projektą skelbs savivaldybių informacija ir kiekvienos savivaldybės turizmo centrai.
Po sutarties pasirašymo svečiams aprodyti atnaujinti Biržų turizmo objektai, supažindinta su artėjančio turizmo sezono naujienomis.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
L. Katiliaus nuotraukos

