Pasveikinti auksinių vestuvių jubiliatai
Meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė aplankė auksinių vestuvių jubiliatus – pakruojiečius Veroniką ir Juozą Kanišauskus bei Reginą ir Petrą Vičus.
Auksinių bendro gyvenimo sukakčių sulaukę pakruojiečiai maloniai sutiko rajono vadovus – pasikalbėta apie prabėgusius metus, užaugintus vaikus, mylimus anūkus. Meras S. Margis padėkojo ilgametėms poroms už rodomą pavyzdį jaunajai kartai, kvietė aktyviai įsilieti į miesto kultūrinį gyvenimą. Susitikimų metu kartu aptartos ir miesto aktualijos – tvarkomi keliai, šildymas, renovacijos ir kiti rūpimi klausimai.
Iš sutuoktinių malonu išgirsti pagyras užaugintiems vaikams ir savojo kelio siekiantiems anūkams – nors visi išsibarstę po Lietuvą, grįžta pas tėvus ir senelius į namus, nepamiršta savosios gimtinės, seka rajono įvykius.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
S. Lipskytės nuotraukos

