*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Pasveikinti auksinių vestuvių jubiliatai

Pasveikinti auksinių vestuvių jubiliatai

Meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė aplankė auksinę vestuvių sukaktį neseniai atšventusius Genovaitę ir Praną Lapinskus.

Išskirtine proga pakruojiečius aplankę savivaldybės vadovai linkėjo porai laimės ir darnos, džiaugėsi gražiai kartu leidžiamu laiku, puoselėjama sodyba, visuomeniškumu ir bendruomeniškumu. Apsilankymo metu pabendrauta apie kasdienybę, darbus, artimųjų pasiekimus. G. ir P. Lapinskai yra aktyvūs Sigutėnų bendruomenės nariai, nestokojantys gražių idėjų savo gyvenvietei, taip pat nepailstantys prisidėdami prie savanoriškos veiklos.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius

S. Lipskytės nuotrauka