Pažintinė kultūros ir meno darbuotojų išvyka Telšiuose
Rugsėjo 26 d. rajono kultūros bendruomenės atstovai vyko į edukacinę išvyką Telšiuose. Kultūros darbuotojus gidas Vitalijus Praspaliauskas supažindino su Telšių senamiesčiu, istorija, ja pasakojančiomis skulptūromis, apsilankyta Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bei Telšių Šv. Antano Paduviečio katedroje. Virvyčios upės slėnyje įsikūrusioje Biržuvėnų dvaro sodyboje apžiūrėtas ponų namas, kur eksponuojami senoviniai baldai, porceliano indų kolekcija, paveikslai, restauruoti židiniai.
Išvykos metu apsilankyta Pakapių kaime esančioje Gražinos sodyboje, kur vyko degustaciniai žemaitiški pietūs – susipažinta su autentiškais Žemaitijos regiono patiekalais. Apsilankyta Telšių rajono savivaldybės Žemaitės dramos teatre, apžiūrėtos jo erdvės. Apie teatrą, jo veiklą bei repertuarą papasakojo teatro direktorius Deividas Rajunčius. Išvyką vainikavo Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis „Gyvenimas dar prieš akis“ (rež. Kirilas Glušajevas).
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos A. Janeliūnienės, R. Budrienės

