*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Posėdžiavo atminimo ir istorinių datų įamžinimo komisija

Posėdžiavo atminimo ir istorinių datų įamžinimo komisija

Spalio pabaigoje vyko Pakruojo rajono savivaldybės atminimo ir istorinių datų komisijos (pirmininkas – Saulius Margis) posėdis. Komisija apsvarstė Šiaulių apskrities žydų bendruomenės kreipimais dėl Jono Noreikos atminimo įamžinimo, aptarti 2024 m. atlikti paveldotvarkos darbai, gatvių pavadinimų keitimo situacija.

Komisija aptarė bendradarbiavimo sutarties su Vilniaus dailės akademija pasirašymo galimybes ir išklausė svarbiausių 2025 m. atminimo renginių planus, skirtus S. Ušinskui ir K. Daukšai. Be to, diskutuota dėl komisijos darbą reglamentuojančių nuostatų patvirtinimo. Taip pat buvo aptartas kvietimas teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio „Tarnaukite Lietuvai“ apdovanojimui.

Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius