Prasidės gražiausiai tvarkomų sodybų ir aplinkos apžiūra
Jau kitą savaitę savo kelionę po rajono seniūnijas pradės Pakruojo rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta Darbo grupė gražiausiai tvarkomų sodybų ir aplinkos apžiūrai organizuoti (Pakruojo rajono savivaldybės vicemerė Simona Lipskytė (darbo grupės pirmininkė), administracijos vyriausioji specialistė (ekologė) Austina Kuncevičienė, Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Renata Budrienė, vyriausioji specialistė Monika Ilgavičiūtė, Žemės ūkio skyriaus vedėja Lilija Savickienė, Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Gyvosios gamtos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Erika Junevičienė, Strateginės plėtros ir statybos skyriaus Architektūros poskyrio vedėjas Artūras Šukys, Pakruojo seniūnijos apželdintoja Audronė Kibildienė, Pakruojo rajono verslininkų ir darbdavių asociacijos atstovai Aurelijus Atkočiūnas ir Jūratė Vasiliauskienė bei Lietuvos ūkininkų sąjungos Pakruojo rajono skyriaus atstovė Auksė Pulkienė). Kartu su darbo grupės nariais gražiausiai tvarkomų sodybų ir aplinkos apžiūroje dalyvaus ir seniūnijų seniūnai.
Apžiūroje dalyvauja asmenys, sutikę, kad jų sodybose (įstaigose, įmonėse) lankytųsi darbo grupės nariai.
Darbo grupės nariai seniūnijose planuoja lankytis tokia tvarka:
Liepos 2 d. Lygumų sen.
Liepos 9 d. Pašvitinio sen.
Liepos 10 d. Guostagalio sen.
Liepos 18 d. Žeimelio sen.
Liepos 23-24 d. Pakruojo sen.
Liepos 31 d. Linkuvos sen.
Rugpjūčio 6 d. Klovainių sen.
Rugpjūčio 13 d. Rozalimo sen.
Linkime visiems sėkmės ir tariame iki pasimatymo.
Darbo grupės informacija

