*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Prezidentas ir pirmoji ponia įžiebė Prezidentūros kalėdinę eglę

Prezidentas ir pirmoji ponia įžiebė Prezidentūros kalėdinę eglę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienio popietę Prezidentūros Baltojoje salėje įžiebė šv. Kalėdų eglę, tradiciškai papuoštą žmonių iš visos Lietuvos ir lietuvių bendruomenių užsienyje kurtais žaisliukais. Taip pat šventiniam laikotarpiui lankytojams atsivers ir Prezidentūros kiemas, kuriame jau antrą kartą įžiebta kalėdinė eglė.  Jau tradicija tapusi pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kalėdinių žaisliukų akcija šiais metais subūrė visas šalies savivaldybes, šimtus bendruomenių ir organizacijų – mokyklas, dienos centrus, socialinių paslaugų centrus, senelių namus, Prezidento iniciatyvos „Lietuvos galia“ dalyvius, užsienio lietuvių bendruomenes. Renginyje dalyvavo ir Pašvitinio vaikų dienos centro atstovai. Ketvirtą kartą vykusia akcija šiais metais pirmoji ponia kvietė prisiminti mylimiausius vaikystės žaislus bei neįkainojamus momentus iš vaikystės.

Akcijos dalyvių veltais nostalgiškais žaisliukais papuošta pagrindinė Prezidentūros kalėdinė eglė. Ją Prezidentas ir pirmoji ponia įžiebė kartu su daugiau nei 300 vaikų, atvykusių iš visos Lietuvos, taip pat lietuvių bendruomenių Latvijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje.  Renginio metu vaikų taip pat laukė siurprizas, kurį parengė Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras dovanodamas nuotaikingą muzikinį spektaklį „Trimito skrydis“. 

Daugiau apie renginį https://lrp.lt/lt/prezidentas-ir-pirmoji-ponia-iziebe-prezidenturos-kaledine-egle/43939

Parengta pagal LR Prezidento kanceliarijos informaciją

Nuotraukos R. Dačkaus