Radviliškyje įvyko septynioliktoji Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų sueiga
Rugsėjo 24 dieną Radviliškio kultūros centre rinkosi Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnai. Vyrauja tradicija seniūnų sueigą kasmet organizuoti vis kitoje savivaldybėje - pernai ši garbė teko Pakruojui, o šiemet septynioliktoji sueiga įvyko Radviliškyje.
Renginyje dalyvavo Seimo nariai, merai, vicemerai bei administracijos direktoriai seniūnai iš Kelmės rajono, Radviliškio rajono, Šiaulių miesto, Šiaulių rajono, Joniškio rajono, Naujosios Akmenės rajono ir Pakruojo rajono savivaldybių. Sueigos dalyvius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis. Dalyviams meras pristatė didžiausias rajono planuojamos investicijas, įgyvendintus projektus. Sveikinimo žodį tarė ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas. Už aktyvią veiklą, įsitraukimą į asociacijos veiklą, atsakingą ir nuoširdų darbą padėkos raštu jis apdovanojo Rozalimo seniūnijos seniūną Vytautą Kanišauska. Už nuoširdų darbą, iniciatyvas bei dalyvavimą Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos veikloje padėkota ir Lygumų seniūnijos seniūnei Ivetai Ovsiukienei. Šiaulių apskrities savivaldybių seniūnų sueigoje taip pat dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis ir savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis.
Sueigos metu Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas R. Bružas kalbėjo apie asociacijos veiklą, seniūno darbą bei jo pareigas, iškylančius iššūkius bei problemas darbo metu. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Eglė Juozapavičienė pasidalijo įžvalgomis apie tai, kaip stiprinti ryšius tarp bendruomenės ir vietos valdžios atstovų. Pasibaigus sveikinimams bei pristatymams, seniūnai aplankė lankytinus Radviliškio rajono objektus bei tęsė neformalų bendravimą, dalinosi patirtimi bei idėjomis.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Radviliškio rajono savivaldybės archyvo nuotraukos

