Rajono verslininkai išsirinko naują prezidentą
Įvyko Pakruojo verslininkų ir darbdavių asociacijos ataskaitinis susirinkimas. Tradiciškai praėjusių metų apžvelgti susirinkę rajono verslininkai tvirtino ataskaitas, vertino kokių tikslų pavyko pasiekti, ką kartu nuveikti. Susitikime dalyvavo meras Saulius Margis ir vicemerė Simona Lipskytė.
Po 6 metų vadovavimo asociacijos vairą naujam prezidentui perleido Vitolis Urmonas. Balsų dauguma asociacijai toliau vadovaus ilgametis Pakruojo verslininkas, UAB „Roldana“ direktorius Rolandas Kairys. Meras S. Margis ir vicemerė S. Lipskytė nuoširdžiai dėkojo V. Urmonui už kolegiškus santykius, bendradarbiavimą su savivaldybe, bendrai įgyvendintas iniciatyvas. Naujam vadovui R. Kairiui palinkėta sėkmės, naujų idėjų ir asociacijos stiprinimo.
Prieš rinkiminę susirinkimo dalį verslininkai išklausė politologo Vytauto Dumbliausko paskaitą.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
S. Lipskytės nuotrauka

