*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Savivaldybėje įvyko pirmosios pagalbos mokymai, skirti visiems savivaldybės darbuotojams

Savivaldybėje įvyko pirmosios pagalbos mokymai, skirti visiems savivaldybės darbuotojams

Spalio 29 d. savivaldybėje įvyko pirmosios pagalbos mokymai, skirti visiems savivaldybės darbuotojams. Šiuose mokymuose siekta stiprinti darbuotojų pasirengimą greitai ir efektyviai reaguoti į galimas ekstremalias situacijas, taip prisidedant prie bendros bendruomenės saugos užtikrinimo.

Mokymų metu dalyviai įgijo teorinių ir praktinių žinių apie pagrindinius pirmosios pagalbos teikimo principus: kvėpavimo takų atlaisvinimą, širdies masažą ir dirbtinį kvėpavimą, kraujavimo stabdymą, pagalbą esant užspringimui ar nudegimams bei nušalimams. Taip pat buvo aptarta, kaip atpažinti ir reaguoti į staiga ištinkančius sveikatos sutrikimus.

Savivaldybės darbuotojai aktyviai dalyvavo mokymų metu vykusiose praktinėse užduotyse ir sužinojo, kaip tinkamai naudotis defibriliatoriumi – šiuo metu neatsiejama viešosiose erdvėse randama įranga, galinčia išgelbėti gyvybę.

Šie pirmosios pagalbos mokymai ne tik suteikia naudingų įgūdžių savivaldybės darbuotojams, bet ir užtikrina, kad jie galės būti pasirengę padėti bendruomenei nelaimės atveju.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų įsitraukimą. Būkime sveiki ir saugus!