Savivaldybėje paminėta pyragų diena!
Savivaldybės vadovai bei specialistai šiandien sugužėjo į mažąją posėdžių salę, kurioje tradiciškai, lapkričio 6-ąją dieną drauge buvo minima pyragų diena! Šios dienos tikslas – dalintis bei padėti įgyvendinti svajones, ištiesti pagalbos ranką tam, kam labiausiai jos reikia. Ši diena švenčiama įvairiose įstaigose bei organizacijose, o Pakruojo rajono savivaldybė šią tradiciją puoselėja jau daugiau nei 10 metų.
Susirinkę savivaldybės darbuotojai noriai aukojo ir prisidėjo prie „Mamų unijos“ veiklos ir kilnaus jos tikslo – padėti vėžiu sergantiems vaikams. Pyragus kepę ir dosniai aukoję savivaldybės darbuotojai visą surinktą pinigų sumą skirs „Mamų unijos“ veiklai.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotraukos

