*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Seimo nario Liudo Jonaičio sveikinimas

Seimo nario Liudo Jonaičio sveikinimas

Mielieji,

Sveikinu Jus su artėjančia Kovo 11-ąja! Tai - viena svarbiausių Lietuvos valstybės švenčių, kurią minime plačiai atvėrę širdis, didžiuodamiesi savo šalimi, jos didinga istorija ir praeitimi. Mylėkime, gerbkime, ir toliau drąsiai eikime valstybingumo keliu bei kurkime šviesesnį rytojų.

Su Nepriklausomybės atkūrimo diena, Lietuva!

Seimo narys Liudas Jonaitis