Socialinių įstaigų darbuotojai ir lankytojai prisidėjo prie aplinkos gražinimo
Gegužės 7 d. rajono socialinių įstaigų darbuotojai ir lankytojai tvarkė Pakruojo miesto viešąsias erdves. Talkoje dalyvavo gausus būrys iš Linkuvos socialinės globos namų (Bendruomeninių globos namų), Linkuvos socialinių paslaugų centro (Savarankiško gyvenimo namų) bei Klovainių sutrikusio intelekto jaunuolių centro (Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Pakruojo Viltis“ bei Apsaugoto būsto).
Ruošiantis skulptūros, skirtos Pakruojo įkūrimo datai įamžinti, atidengimo renginiui, talkos dalyviai prisidėjo prie miesto erdvių gražinimo bei darbavosi miesto parke, prie „pelėdos ir prie Pakruojo sinagogos.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos M. Ilgavičiūtės, D. Rutkevičienės

