Stačiūnų daugiafunkciame centre atidarytas naujas kūrybos sezonas ir paminėtas vokalinio ansamblio „Nostalgija“ 20-metis
Lapkričio 23 d. Stačiūnų daugiafunkcio centre atidarytas naujas kūrybinis sezonas ir paminėtas vokalinio ansamblio „Nostalgija“ 20-ąjį gimtadienis.
Šia gražia proga visus šventės dalyvius, o taip pat ir jubiliejų švenčiantį ansamblį, pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, Tarybos sekretorė Paulina Macevičienė bei Lygumų seniūnijos seniūnė Iveta Ovsiukienė.
Ansamblio „Nostalgija“ narės – Eugenija Monkūnienė, Vitalija Žurauskienė ir Ona Domeikienė – buvo apdovanotos mero padėkomis už mėgėjų meno tradicijų puoselėjimą, atstovavimą Pakruojo kraštui bei neblėstančią meilę dainai.
Šventės metu koncertavo Stačiūnų daugiafunkcio cento mėgėjų meno kolektyvai ir Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė.
Kultūros paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
Nuotraukos P. Macevičienės

