Šukionių kaimo bendruomenė minėjo 20-ies metų veiklos jubiliejų
Praėjęs savaitgalis buvo ypatingas Šukionių kaimo bendruomenei. 20 metų veiklos jubiliejaus proga jai skriejo patys gražiausi palinkėjimai ir sveikinimai, o drauge praleisti šventinę popietę atvyko gausus būrys svečių.
Į renginį atvykusius svečius sutiko bei pasveikino Šukionių kaimo bendruomenės pirmininkas Darius Kryževičius. Pirmininkas nuoširdžiai dėkojo visiems atvykusiems bendruomenės nariams už nuoširdžią draugystę ir pagalbą, kuri leidžia kurti stiprią ir vieningą bendruomenę. Pasveikinti susirinkusiųjų taip pat atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narė Ilona Gelažnikienė, kuri džiaugėsi Šukionių kaimo bendruomenės aktyvumu bei iniciatyvomis. LR Seimo narė I. Gelažnikienė už aktyvią veiklą bei pagalbą padėkas įteikė Irmantui Morkūnui bei Dariui Kryževičiui. Nuoširdžius Pakruojo rajono savivaldybės mero Sauliaus Margio sveikinimus ir linkėjimus Šukionių kaimo bendruomenei perdavė mero patarėjas Linas Katilius, bei bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų sektorių Pakruojo rajone kuruojanti vyriausioji specialistė Gitana Udrytė-Šichovcova. Už aktyvią veiklą, iniciatyvas bei nuoširdžią pagalbą Pakruojo rajono savivaldybės mero S. Margio padėkos buvo įteiktos bendruomenės narėms Jolantai Tamošaitienei, Linai Kapčiūnaitei-Jasiulienei, Rūtai Čepaitienei ir Vilmai Patiškevičienei. Susirinkusius taip pat pasveikino rajono tarybos narys Robertas Ašmanavičius, Lygumų seniūnijos seniūnė Iveta Ovsiukienė, bendruomenės įsikūrimo pradžią prisiminė ilgamečiai jos nariai.
Šventės metu muzikinį sveikinimą skyrė Pakruojo kultūros centro direktorė Arina Janeliūnienė. Jubiliejinės šventės metu nebuvo užmiršti bendruomenės nariai, kurie nuo pat jos įkūrimo pradžios stengiasi bei visada padeda organizuojant įvairius renginius, susitikimus bei iniciatyvas. Visiems įteiktos atminimo dovanėlės, o po sveikinimų ceremonijos visi susirinkusieji buvo pakviesti paragauti šventinio torto.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus nuotraukos

