*ornament*

Paieška

Pakruojo rajono
savivaldybė

Susitikimas dėl socialinio būsto nuomos

Įvyko Pakruojo rajono savivaldybės administracijos komisijos pasiūlymams socialinio būsto nuomos klausimais teikti posėdis. Į posėdį buvo pakviesti socialinių būstų nuomininkai kurį laiką nemokantys nuomos už turimą socialinį būstą. Komisijos nariai – pirmininkas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Gintaras Šurna, Turto ir ūkio skyriaus vedėja Daiva Buzienė, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė, Strateginės plėtros ir statybos skyriaus vedėjas Gintaras Makauskas ir viešojo administravimo specialistė Solveiga Naglienė. Nariai klausė, kokios priežastys lemia gyventojų nemokumą, priminė socialinio būsto nuomos taisykles.

Pagal Pakruojo rajono savivaldybės socialinio būsto nuomos sutartį, sutartis su nuomininku nutraukiama, jeigu nuomininko įsiskolinimas už socialinio būsto nuomą ir (ar) mokesčius už paslaugas viršija trijų mėnesių nuomos mokesčio sumą. Susitikus su gyventojais, kurie skolingi už socialinius būstus, susitarta sudaryti taikos sutartis – skolų atidavimo grafikus.

Šiuo metu rajone 112 šeimų (asmenų) laukia socialinio būsto. Savivaldybės administracija skiria didelį dėmesį šiai problemai spręsti.

Mero padėjėja Simona Lipskytė