Tradicinės Šiaulių apskrities savivaldybių sporto žaidynės įvyko Pakruojo rajone
Kiekvienais metais tradiciškai vis kitoje regiono savivaldybėje įvyksta Šiaulių regiono savivaldybių žaidynės. Burtai lėmė, kad šiemet žaidynes organizavo Pakruojo rajono savivaldybė. Dar šiltą rudens penktadienio pavakarę šia proga visi pakviesti susirinkti į Dvariūkų kaimą, Vidmanto ir Danguolės Bajorų sodybą. Daugiau nei 250 dalyvių iš visų regiono savivaldybių susirinko pasivaržyti, pabendrauti neformalioje aplinkoje.
Pakruojo rajono, Šiaulių miesto, Šiaulių rajono, Joniškio rajono, Radviliškio rajono, Kelmės rajono bei Naujosios Akmenės savivaldybių darbuotojus pasveikino Pakruojo rajono savivaldybės meras Saulius Margis. Jis nuoširdžiai padėkojo sodybos šeimininkams Vidmantui ir Danguolei Bajorams už šiltą ir jaukų priėmimą. Atidarius sporto žaidynių šventę, komandos varžėsi įvairiose rungtyse: „basakojis“, paplūdimio tenise, linksmosiose estafetėse, „barzdotojo rungtis“, o stipriausią ir sportiškiausią Šiaulių apskrities merą buvo galimą išsiaiškinti rungtyje „Mero jėga“. Sporto varžybas organizavo Pakruojo rajono sporto centro kolektyvas (direktorė Aušra Dvelienė) ir Guostagalio sporto klubas „Uranas“ (vad. Saulius Skikas).
Pasibaigus sportinėms rungtims įvyko apdovanojimai, o sportinių varžybų dalyviams atgauti jėgas padėjo Pakruojo rajono savivaldybės ir Klovainių medžiotojų būrelio narių virtas troškinys. Muzikinį vakarą dalyviams dovanojo mūsų rajone, Nociūnų kaime dar nei metų negyvenantis Chriss Jones, Arina Janeliūnienė ir Sigitas Kivilis. Kitais metais tradicinės Šiaulių apskrities savivaldybių sporto žaidynės įvyks Joniškio rajone, Žagarėje.
Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius
L. Katiliaus

